İçindekiler

Dijital Tasarım

Estetik Diş Tasarımı

Estetik Diş Tasarımı : Doğanın gerçek bir sanatsal uyarlamasıdır.

Estetik diş hekimliği söz konusu olduğunda, hastalar benzersiz tercihlerine göre farklı şeyler isterler. Çoğu insan hala doğal görünen dramatik sonuçlar ister. Estetik gülüş tasarımı, estetik diş hekimliği için tedavi planlama sürecini ifade eder. Tedavi seçeneklerinin karşılıklı paylaşımı olarak tanımlıyoruz. Hastanın benzersiz arzu ve beklentilerine dayanır.

Porselen kaplamalar

Estetik diş tasarımında Porselen Kaplamalar

Invisalign

Görünmez diş teli ile dişleriniz inci gibi dizilmesi

Kozmetik Dolgu

Kırık dişlerinizi Kozmetik Dolgu ile düzeltebileceğimizi biliyor muydunuz?

Gummy Smile

Gülümsemenizi bozan hiç bir şey kalmayacak.

İmplant

Eksik dişleriniz buluyorsa çözümü artık çok kolay.

Hollywood Smile

Hollywood yıldızlarının tercih ettiği gülümsemeye kavuşabilirsiniz.

Diş Beyazlatma

Dişlerinizdeki lekelerle vedalaşma vakti. Sadece 60 dakikada

Zirkonyum Kaplama

Kaybettiğiniz ana dişinize en yakın görüşüne sahip görünüşe kavuşabilirsiniz.

0 544 856 8116

WhatsApp

0 544 856 8116

Randevu

Çalışma Saatleri

P.tesi - C.tesi :09:00 - 19:00

Zirkonyum Estetik

Mecidiyeköy / Şişli

İlk Görüşme

Hedeflerinizi belirlemek için kapsamlı bir görüşme yapılır. Diş geçmişinizi dinliyoruz. Kaçınmak istediğiniz herhangi bir kötü deneyim olup olmadığını bilmek istiyoruz.
Tıpta "hastalarımız kendilerinin en iyi doktorlarıdır" diye eski bir söz vardır. Bu, hangi konuların sizin için en önemli olduğunu bizden daha iyi bildiğiniz anlamına gelir. Korkularınızı ve sınırlamalarınızı bilmek istiyoruz. Amacımız hastalarımızla güçlü bir güven ilişkisi kurmaktır.
Bilgi Toplama Süreci
Gülümseme tasarımı, klinik fotoğrafçılık, video ve portre ile yüz asimetrilerini, dudak örtüsünü ve hareket modellerini belgelemeyi içerir . Yüz maskesi aslında gülümseme için bir resim çerçevesidir. Bu çerçeve tıpkı dişleriniz, diş etleriniz ve çeneleriniz gibi değiştirilebilir. Tüm unsurları göz önünde bulundurarak, gerçekten kişiselleştirilmiş güzel sonuçlar sağlayabiliriz.

Tedavi Planlama | Dijital Gülüş tasarımı

Bilgi toplama işlemi tamamlandıktan sonra, klinik görüntüler analiz için özel yazılım programımıza yüklenir. Bu sofistike dijital gülüş tasarımı süreci, yüzlerce saatlik ek eğitim gerektirir. Çoğu kozmetik diş hekimi veya protez uzmanı bu kozmetik eğitime sahip değildir.
Diş hekiminiz bu eğitimi almışsa fotoğraflar daha detaylı değerlendirilecektir. Fotoğraflar dijital olarak değerlendirilir ve anatomik ortalamalarla karşılaştırılır. Varyasyonlar, giderek daha yaratıcı tedavi seçenekleri yaratmak için kullanılacaktır.

Bilgi ve Randevu